تعمیر چیلر

اپلیکیشن خدماتی خدمت از ما

تعمیر چیلر

۲۶۶ بازديد
چیلر یکی از وسایل سرمایشی و گرمایش مناسب برای برج های بلند مرتبه و همچنین ساختمان هایی با تعداد واحد های زیاد و یا کاربری بیمارستان، دانشگاه و ... می باشد، برای تعمیر چیلر می توانید از اپلیکیشن خدماتی خدمت از ما استفاده نمایید
تعمیر چیلر یکی از پرتقاضاترین خدمات در فصول سرد و گرم سال است. ما در ادامه برای شما عزیزان علاوه بر پرداختن به تعمیر چیلر, به موارد دیگری از جمله تعمیر چیلر در تهران, تعمیر چیلر صنعتی, تعمیر چیلر گازی, اموزش تعمیر چیلر (ویدئو), تعمیر سردخانه, تعمیرات چیلر مدیا و … خواهیم پرداخت.

تعمیر چیلر در تهران
ما به شما عزیزان, در هر چهار شهر تهران, کرج, اصفهان و شیراز خدمت تعمیر چیلر ارائه می‌دهیم. تفاوتی ندارد چیلر جذبی دارید یا چیلر تراکمی (در ادامه شرح مختصری از نحوه کارکرد هر دو داده‌ایم), ما به شما هفت روز هفته خدمات تعمیر چیلر, تعمیر چیلر در تهران, تعمیر چیلر صنعتی, تعمیر چیلر گازی, تعمیر سردخانه, تعمیرات مینی چیلر و تمام خدمات زیرمجموعه تعمیر چیلر و سرویس چیلر را ارائه می‌دهیم.

تعمیر چیلر صنعتی
تعمیر چیلر صنعتی یکی از انواع تعمیرات چیلر است. در صورتی که تعمیر چیلر صنعتی توسط فردی نامتخصص صورت بپذیرد, احتمال آسیب‌های چند ده میلیون تومانی بسیار افزایش می‌یابد.

ما به شما عزیزان در تعمیر چیلر صنعتی پیشنهاد بهره از یک متخصص توانا و بامهارت را می‌دهیم. تفاوتی نمی‌کند شما عزیزان تعمیر سردخانه بخواهید یا تعمیر چیلر مدیا. ما تمامی خدماتی که شما عزیزان می‌خواهید را ارائه می‌دهیم.
تعمیر چیلر گازی
چیلر گازی یکی از انواع چیلرها است که این روزها تقاضا برای آن بسیار افزایش یافته است. دلیل این امر کارکرد مشابه آن با چیلر تراکمی اما با گاز شهری یا طبیعی است. این امر موجب از بین رفتن نیاز ما به پست برق و مصرف بسیار چیلرهای تراکمی شده است.

تعمیر چیلر گازی یکی دیگر از خدماتی است که زیرمجموعه تعمیر چیلر به شما ارائه می‌دهیم. باید توجه بداریم که تعمیر چیلر گازی با توجه به ورود دیرهنگام آن, نسبت به باقی انواع چیلرها متخصص کمتری دارد و در انتخاب متخصص برای تعمیر چیلر گازی باید توجه کنیم.

انواع چیلر
برای تعمیر چیلر باید انواع چیلر و قطعات به کار رفته در آن و فرق چیلر تراکمی و جذبی آشنا شویم. البته این موارد مقدمات کار است و برای اینکه تعمیرکار چیلر حرفه ای بشویم، راه درازی در پیش داریم.

چیلرها از نظر داشتن کمپرسور یا نداشتن آن به دو دسته کلی چیلرهای تراکمی و جذبی تقسیم بندی می شوند. چیلرهای تراکمی مانند همه چیلرها می توانند بر اساس نوع کندانسور، به هوا خنک یا آب خنک، بر اساس نوع اوپراتور به چیلرهای فن کویل دار یا پکیج های سقفی، بر اساس نوع شیر انبساط نیز به چیلرهای سرد یا چیلرهای مجهز به سیستم هیت پمپ تقسیم بندی شوند.

اموزش تعمیر چیلر
اموزش تعمیر چیلر حتما باید توسط فردی متخصص صورت بپذیرد. در صورت هرگونه کژفهمی و یا ناقص شرح دادن اموزش تعمیر چیلر توسط فرد مدرس, خسارت‌های چند ده میلیون تومانی به همراه دارد. ما به شما عزیزان پیشنهاد می‌کنیم حتما آموزشگاه چیلر در تهران خود را بر اساس آموزش چیلر حرفه‌ای برگزینید تا علاوه بر درک عمیق از مفاهیم, بتوانید به فردی بی‌نظیر در تعمیر چیلر بدل شوید
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.