سئو چیست؟

اپلیکیشن خدماتی خدمت از ما

سئو چیست؟

۲۸۵ بازديد
سئو چیست : سئو یا همان سئو سایت به نوعی کلمه فارسی معادل SEO است. (Search Engine Optimaization) ⭐️

سئو رقابتی است که پایانی برای آن نمی توان متصور بود.نکته مهم و مشترک این است که تمامی مدیران در تلاش هستند که محصولات و خدمات خود را به فروش برسانند. از طرفی دیگر باید نام وب سایت در صفحه جستجوی گوگل حتما باشد و در این حالت است که سئو اهمیت پیدا می کند.هیچ راه میانبری وجود ندارد که سایت شما در نخستین صفحه سرچ گوگل قرار گیرد. درست است که می توانید با دادن آگهی به Google adwords سایت خود را به لینک های اول برسانید اما برای اینکه سایت تان برای مشتری ارزش بیشتری داشته باشد و به صورت ارگانیک، در صفحه اول جستجو بیاید باید از اصول سئو به صورت آگاهانه استفاده و آنها را پیاده سازی کنید. در اینجا ابزارهایی را که برای سئو کاربرد دارد را بررسی می کنیم.

بی شک می توان سرآمدترین آن ها را گوگل دانست.در اینجا یک سری آمار برای شناخت بیشتر این فضا ارائه می دهم:تعداد کاربران اینترنت بیش از 3.7 میلیارد نفر هستند. (جمعیت کره زمین در سال 2017، 7.5 میلیارد است) +

91% کاربران اینترنت از سرچ استفاده می کنند.

93% تعامل انسان ها با فضای آنلاین با جستجو در مورتورهای جستجو شروع می شود.

گوگل به تنهایی 77.43% سرچ ها را به خود اختصاص می کنند. +

یش از 180 میلیارد سرچ ها در ماه توسط موتورهای جستجو انجام می شود.

135 میلیارد هرگز به صفحه دوم نمی روند. +

حدود 60% کلیک ها فقط بر روی 3 لینک اول است. +

بر لینک اول حدود 30 تا 33% کلیک می شود

سئو چیست ؟

تعاریف بهتر از سئو: SEOسئو راهی برای فهماندن بهتر محتوا به گوگل است.سئو ترجمان محتوا به زبان گوگل است.سئو مانند این است که شما تمام راهرو های درون سایت تان را برای گوگل روشن کرده اید.سئو ایجاد سهولت بررسی سایت توسط گوگل است.سئو پرزنت محتوای سایت برای گوگل است.سئو کمک به گوگل برای درک موضوع نوشته شده است.سئو تا حدودی همان بازاریابی و فروش در دنیای آنلاین است.سئو ارزان ترین و دائمی ترین راه بازاریابی آنلاین است.سئو همان بحثی است که باعث می شود شما گوی سبقت را از رقبا بربایید.سئو علم نیست.سئو حاصل یک سری تجربیات تاکنون است.سئو همان کاریست که باید انجام شود تا لذت حضور آنلاین چشیده شود.سئو برای تمام کسانی که به صورت وب سایت فعالیت آنلاین دارند می بایست مهم باشد.سئو از جنس توصیه است.سئو یک مزیت رقابتی استراتژیک است.سئو تبلیغات نیست.
تا كنون نظري ثبت نشده است
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در فارسی بلاگ ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.